Czy warto kupić mieszkanie w Przemyślu?

Przemyśl to piękne, choć niedoceniane miasto. Położone w południowo-wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim. Podobnie jak Rzeszów do niedawna mało komu znane, ale ostatnio robi się o nim głośno.

Miasto dynamicznie się rozwija, przybywa w nim mieszkańców, co jest nowością bo do niedawna większość osób raczej stąd wyjeżdżało. Teraz nie tylko zostają, ale przyjeżdżają nowi skuszeni niskimi cenami mieszkań.

Rzeczywiście mieszkania na sprzedaż Przemyśl znaleźć można w bardzo atrakcyjnych cenach. Koszt metra kwadratowego jest tu dużo niższy niż w innych miastach i to jeden z powodów dla których ludzie tak chętnie kupują tu mieszkania.

Wybór jest duży, bo zainteresowanie ciągle rośnie, więc deweloperzy kupują od miasta kolejne działki, a na nich powstają nowoczesne osiedla. Jednym z nich jest Parkowa Dzielnica.

Pięciopiętrowy, nowoczesny budynek powstał przy ulicy Leszczyńskiego. Całe osiedle to pięć takich budynków, z których każdy wyposażony jest w podziemny parking. Osiedle będzie bardzo nowoczesne, a przemyślany rozkład sprawi, że budynki nie będą zasłaniały się wzajemnie.

Osiedle będzie idealnym wyborem dla rodzin z dziećmi, bowiem deweloper zaplanował nowoczesny i bezpieczny plac zabaw. Plac oddzielony będzie od budynków zielenią, co zapewni jeszcze większy komfort. Na osiedlu znajdzie się też przestronny skwer, gdzie każdy będzie mógł odpocząć i spędzić czas na świeżym powietrzu.

Mieszkania wyposażone będą w przestronne balkony, i komórki lokatorskie, które świetnie sprawdzą się jako spiżarnie lub magazynki.

Osiedle ma nowoczesny, a jednocześnie kameralny charakter. Docenią go również seniorzy szukający ciszy, spokoju i bliskości zieleni.

Jeśli interesują cię mieszkania w Przemyślu powinieneś zapoznać się z tą inwestycją. Za realizację odpowiada spółka Wikana  – bardzo doświadczony deweloper, budujący również w Lublinie czy Rzeszowie.

Jeśli masz pytania skontaktuj się bezpośrednio z firmą Wikana i umów się na spotkanie. Kto wie, może to właśnie tam znajdziesz swoje wymarzone mieszkanie. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *